| HappyCandy a întrebat:

Ce pot face sa ma placa un baiat? Adica cum sa ma port cu el...

Răspuns Câştigător
| Mee a răspuns:

Buna! Draga.crede-ma ca si eu am trecut prin chestia asta cum esti tu. obsedata de ce s faci...dar crede-ma ca un baiat nu te poate place daca te schimbi tu pentru el...asa o schimbare radicala, draga mea, baietii astiaa sunt foartee8-) nu stiu cum sa ma exprim. Si eu am trecut prin asta dar iti zic eu ca daca un baiat te place, te place pentru. ceea ce esti tu, acolo, inauntru, nu pe exterior! Sper ca ti-am fost de ajutor! Iti mai pot da sfaturi la id: adinuuk@yahoo.com :*

2 răspunsuri:
| Mee a răspuns:

Buna! Draga, crede-ma ca si eu am trecut prin chestia asta cum esti tu. obsedata de ce s faci...dar crede-ma ca un baiat nu te poate place daca te schimbi tu pentru el...asa o schimbare radicala, draga mea, baietii astiaa sunt foartee8-) nu stiu cum sa ma exprim. Si eu am trecut prin asta dar iti zic eu ca daca un baiat te place, te place pentru. ceea ce esti tu, acolo, inauntru, nu pe exterior! Sper ca ti-am fost de ajutor! Iti mai pot da sfaturi la id: adinuuk@yahoo.com :*

| mehanna2000 a răspuns:

Cati ani ai? fii vesela, comunicativa, dar incearca sa fii totodata si foarte echilibrata in atitudine si sentimente!