| IleftmyheartinTokyo a întrebat:

Ce pot face sa-mi gasesc o prietena de suflet? In gashca mea nu vad nici o posibilitate de a-mi face pentru ca toate prietenele mele au deja surori care tin locul de prietena de suflet. Uneori ma simt singura.
Va multumesc!

Răspuns Câştigător
| gigiro a răspuns:

Aceasta este tragedia copiilor unici la parinti, si eu am fost asa, cunosc problema.Numai ca, nu stiu de ce, eu nu m-am plictisit singura, numai cand am devenit '' domnisoara '' am simtit acut nevoia unui suflet sa ma destainui. Nu vad nici o iesire din aceasta situatie, doar sa incerci sa sa patrunzi in familie. Eu te sfatuiesc sa le intrebi de sora lor, sa le spui ca doresti sa o cunosti si tu, ca esti curioasa sa vezi cum e sa ai o surioara. Poate, intrand in secretele de familie ( sa spunem asa), vei putea sa le apropii mai mult.Cand exista o sora, familia e mai puternica si functioneaza ca o cetate, trebuie s-o cuceresti!

3 răspunsuri:
| TheOriginalUser:) a răspuns:

Nu trebuie neaparat sa iti gasesti o prietena de suflet happyva veni atunci cand te astepti mai putinlaughingsi oricum ne ai pe noi echipa TPU la bine si la greu>:d

| Just kidding a răspuns:

Din ce oras esti? Ti-ai putea gasi, aici, pe site smug :*

| IleftmyheartinTokyo explică:

Sunt din Buc!happy