| IleftmyheartinTokyo a întrebat:

Ce pot face sa-mi gasesc o prietena de suflet? In gashca mea nu vad nici o posibilitate de a-mi face pentru ca toate prietenele mele au deja surori care tin locul de prietena de suflet. Uneori ma simt singura.
Prietena mea cea mai buna e Iubi, sa zic asa.

Răspuns Câştigător
| 16.laura.16 a răspuns:

Foarte bine! Bucura-te de el atunci!
Spun asta pentru ca si iubitul meu e cel mai bun prieten si, crede-ma te poate intelege muuuult mai bine ca o simpla amica!

2 răspunsuri:
| Punky a răspuns:

Chiar ai nevoie de una? De obicei nu poti gasi asa ceva, si daca gasesti dupa un anumit timp te lasa la greu. Cea mai buna prietena trebuie sa-ti fie mama.Chiar daca iti e greu sa ii spui toate lucrurile care te apasa. Eventual poti sa iti scrii intr-un jurnal tot ce te deranjeaza.Sau daca tot vrei o prietena, cauata`ti una! Ai grija sa nu`i spui chiar tot ce faci.NU poti avea incredere in nimeni.Mai bine stai singura.

| SweetPrinces a răspuns:

happy Prietena mea cea mai buna e MAMA eu sincer nu mai indraznesc sa imi fac prietena de suflet nu mai am incredere si e mai bine fara nu mai are cine sa isi bage nasu in viata mea