| Georgiana_5442 a întrebat:

Ce pot sa fac ca sa am tenul curat? fara cosmeticesadsadsad:-

Răspuns Câştigător
| Vlad_1383 a răspuns:

Mmm... spalate foarte bine pe fata dupa care pune-ti coji de portocala si incerca sa lasi s acurga zeama din cuaja pe piele dupa fa un ciai de musetel intr-o craticioara si pune o carpa imprejurul cratitei si pe fruntea ta in asa fel sa-ti vina aburii in fata... eu asa stiu de la matusa mea si are un ten foarte neted si fara riduri si are 43 si itii zic sa nu mai dai niciodata cu machiaj indiferent de situatie ca iti strica fata si spalate destongue succes

2 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Foloseste Clean & Clear!

| Zoya333 a răspuns:

Scrub big grin