| Geo_4096 a întrebat:

Ce pot sa fac ca sa imi creasca parul mai repedee?

6 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna, din cate am auzit poti sa aplici petrol pe par astfel firele vor creste mai repede si parul va fi mai catifelat si mai stralucitor, te dai cu petrol, in cantitate mica, apoi clatesti parul si aplici sampon pe par, il speli si il clatesti, se poate se aibe un miros putin neplacut dar daca il speli bine cu sampon, mirosul va disparea.

| juniper a răspuns:

Maseaza pielea capului, nu cu unghiile si mananca fructe si legume, dar cel mai important nu pune mana des pe el si nu-l pieptana mai mult de o data pe zi, altfel iti vor cadea mai multe fire.

| Ea.e. a răspuns:

HairGrow Plus.

cumpara'l de la teleshopping.winking

| ramona_1444 a răspuns:

Eu ca sa imi creasca mai repede in casa mil tin prins sus in coada, imi masez pielea capului si iau multe vitamine. la mine functioneaza

| zirix a răspuns:

Să-l împleteşti şi să îi tai vârfurile periodic (aprox o dată pe lună).

| barbiedoll a răspuns:

Sa-ti tai varfurile foarte des.