| IzabellaLove a întrebat:

Ce pot sa fac ca sa slabesc cat mai repede fara pastile

Răspuns Câştigător
| LorenaAnca a răspuns:

In nici un caz diete! Implica un risc foarte mare pentru sanatatea ta! Consecintele pot fi grave! Tot ce trebuie sa faci este sa faci multa miscare si sa mananci sanatos. Te poti duce la un nutritionist si sa iti spuna cate calorii trebuie sa mananci pe zi (variaza in functie de varsta) si ce alimente te ajuta la slabit. Bafta!

6 răspunsuri:
| DarkOrbitMoon a răspuns:

Du-te la sala sau la fitness.

| Klaryssa a răspuns:

Cel mai sigur : date pe salate, pe jogging, pe role, bicicleta si sala.O sa slabesti cu siguranta.

un mic secret : de pe un site am aflat ca daca bei dintr-o data un litru de apa slabesti un kg, am incercat si a mers dar nu are efect decat o data

| Rorro_Mexicanos_1985 a răspuns:

Totul e sa te misti cat mai mult.
Spre exemplu, cand am lucrat in Italia pe plaja, de la 7 dimineata la 8 seara... am slabit 10 Kg in 3 luni... si mancam tot ce pofteam si pe saturate.

| GeorgeMihai a răspuns:

Nu recomandraised eyebrows Am vazut multe cazuri in care unele fete luau pastile de slabit si cand totul a scapat de sub control au ajuns rahitice( nu poti sa scapi niciodata de aceasta maladie).Cea mai buna metoda... Sportulhappy

| lifeonlyforlove a răspuns:

Sport.si alimentatie corecta, dar in portii mici si sa nu maninci dupa 6.asta e si sanatos si o sa slabesti.

| Ioana9913 a răspuns:

Pai depinde cat vrei. pentru inceput trebuie sa faci mult sport. gen minim o ora pe zi (si nu ma refer la mersul pana la frigider si inapoi)..mesele regulate. nu prea multa carne (doar cea de pui fiarta),, legume si multe fructe.happy