| SimiiiSimona a întrebat:

Ce pot să fac pe internet? Dați-mi și mie idei. M-aș duce afară, dar este foarte frig. crying. Cele mai multe și distractive dau fundă.

Răspuns Câştigător
| arysa a răspuns:

Poti sa te uiti la seriale/filme online, sa te joci(remi, poker) online, sa citesti reviste, bloguri interesante, carti online, sa faci karaoke, etc

7 răspunsuri:
| MadRaven a răspuns:

Bună,
Citeşte.
Numai bine!

| OnuOnulică a răspuns:

Buna

Poti sa stai aici pe site si sa ajuti lumea daca nu ai ce face.

O zi buna!

| PedoBarbie a răspuns:

Poţi să citeşti cărţi-reviste-informaţii, să asculţi muzică, să vezi filme, etc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stai aici.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Caută tutoriale despre cum să te duci afară chiar dacă este frig.

| unpustiobisnuit a răspuns:

Invata sa lucrezi in java sau in photoshop

| KatPaw a răspuns:

Uita-te la un serial.