| Dumitrita02 a întrebat:

Ce pot să-i dăruiesc surioarei mele la ziua ei de naştere? Ea împlineşte 21 de ani. Dați-mi nişte sfaturi!

3 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Este sora ta si ar trebui sa stii ce ii place. Un cadou trebuie sa fie personalizat pentru ca fiecare persoana e diferita. Degeaba iti dau idei daca ei s-ar putea sa nu-i placa acele lucruri.

| Dumitrita02 explică (pentru Aasdfghj):

Nu. Eu am rugat să mi se dea idei, simple. Care posibil să-mi placă şi să fie potrivite. Iar eu pot să le modific după placul ei.

| Aasdfghj a răspuns (pentru Dumitrita02):

O carte, haine, un joc, bijuterii.