| Marutzaaa a întrebat:

Ce pot sa ii iau unui baiat de 16 ani de ziua lui? Suntem prieteni de familie si nu il cunosc foarte bine...ce le place baietilor in general? Nu e genul care sa citeasca sau orice legat de scoala rolling on the floor

2 răspunsuri:
| WaterDrop a răspuns:

O prietena.

| David_Vaduva_1998 a răspuns:

Un sfat e sa-i ei ceva legat de pasiunea lui poti opta la un lantisor sau o pereche de adidasi mergi la sigur mai ales daca stii nr la pantofi cat poarta el un tricou daca optezi la ceva mai scump ei un ceas nu neaparat scump Sper ca te-am ajutat