| PufuletScumpik a întrebat:

Ce pot sai ofer de craciu prietenei mele?

Răspuns Câştigător
| HolyPotato a răspuns:

-Va puteti lua bratari aproape identice(ca e mai dragut asalove struck)
-Un accesoriu (o esarfa,cercei etc.)
-Un parfum
-O fotografie cu voi doua intr-o rama dragut decorata
-o comedie (asta mi-a dat cea mai buna prietena impreuna cu o bratara si o pereche de cercei si mi-a placut enormhappy )
-Un set de baie,dinacelea cu gel de dus,sampon etc.
-O lumanare parfumata (dar in acest caz trebuie sa-i mai iei ceva pe langa)
-Un urs mare de plus daca e mai copilaroasa
-O carte (si aici am o sugestie: Zodiac girls-sunt carti cu diferite zodii,cate un volum cu o zodie, ii poti cumpara cartea despre zodia ei. Nu e nimic plictisitor, este o carte foarte potrivita unei adolescente)
-Ceva simbolic (cum ar fi un suport pentru lumanare facut din ceara ce infatiseaza un om de zapada sau ceva in genul acesta)
-Bineinteles sa nu uiti si de ceea ce a spus NOname! Craciun fericit tie si prietenei talehappy

5 răspunsuri:
| mykkki a răspuns:

Depinde...cati ani are. Ai putea sa cumperi o rama frumoasa.si sa scoti o poza cu voi doualove struck AR FI FRUMOS

NOname
| NOname a răspuns:

Multă dragoste, afecțiune, prietenia ta și un zâmbet.

| LadyBee a răspuns:

Un lantisor /bratara/inel de la Meli Melo
O esarfa frumoasa
o rama foto
un tricou personalizat
un parfum
un set de lumanari parfumate
o pereche de manusi fara degete
un fes
sper ca te-am ajutat si, Craciun Fericit >big grin

| PufuletScumpik explică:

Multumesc la toate mi-ati dat idei folositoare!

| zbereainesa a răspuns:

O felicitare cu idolii vostri preferati, o poezie compusa de tine si ati vrea sa o aveti ca poezia prieteniei voastre etc