| kyara10 a întrebat:

Ce poti face la o petrecere in afara de dans?

Răspuns Câştigător
| SweetLolipop a răspuns:

De exemplu, am fost la o petrecere acum 1 saptamana.ne-am jucat fantanita(e cu pupat),sticluta pe obraz, sticluta pe gura, am jucat ceva cu niste carti si porunci, am jucat de-a v-ati ascunselea, am stat pe fb si am comentat pe altiilaughingfaza naspa la mine ca au fost baieti mai micicrying

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Să te distrezi, să schimbi impresii, să îți faci noi prieteni, etc.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ketamina, Ecstazy. Glumeam, joaca si tu sticluta sau leaga-l pe unu la ochi si pune-l sa te gaseasca, ziceti bancuri, jucati carti, va uitati la filme porno respectiv horror(depinde daca sunteti baieti sau fete laughing ).
Jucati carti pe pumni, pupat, porunci etc

| EaEmma a răspuns:

Te distrezi...dai frau liber imaginatiei

| GeaniBirloi a răspuns:

Beilaughing

| ROCK30STM a răspuns:

Puteti face o gramada de chestii, trebuie doar sa fiti inventivi, jocuri, glume, filme, o sa va vina idei si pe moment.