| anonim_4396 a întrebat:

Ce poti face pentru a creste mai repede?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
Practicarea unui sport de înălțime: înot, volei, baschet, handbal împreună cu o alimentație sănătoasă și echilibrată.
Pa, pa.

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sport.

Anna
| Anna a răspuns:

Sportul te dezvolta cel mai mult.Incearca baschet, volei, inot.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sa faci mai mult nani love struck
nani nani puishoru mamiilaughing

| iiirrriiisss a răspuns:

Sport si un consult la medic. Se poate sa fi mostenit o gena, de ex: din 2 parintii de statura medie este practic imposibil sa iasa un copil inalt. Oricum. multa bafta!

| realitate a răspuns:

Te referi la inaltima da e este o injectie care poti ajunge pana si la 2 m du-te la doctor si spune-i iel decide cat trebuie sa iei