| anishoara52 a întrebat:

Ce poti s-ai daruesc prietenului de ziua indragostitilor? sad ajutati-ma va rog mult happy

Răspuns Câştigător
| LolaLollita a răspuns:

Conteaza ce varsta aveti, atat tu cat si el. De asemenea, bugetul pe care il aveti.
Uite cateva idei (poti sa le combini eventual):
-un parfum
-o cravata
-o camasa
-o inimioara de plus
-o cana personalizata
-o rama cu o poza cu voi
-o felicitare
-o scrisoare (poezie scrisa de tine)
-o pernuta personalizata

2 răspunsuri:
| Dumitru_Dumi_1996 a răspuns:

Pai depinde ce varsta are prietenul tau.Ai putea sa ii oferi o seara romantica, un parfum, sau orice alta atentie cat de mica.Pentru el va fi mai important gestul decat obiectul, mai ales daca te iubestewinking

| Dumitru_Dumi_1996 a răspuns:

Pai ai putea sa ii oferi o seara romantica, un parfum, sau orice altceva cat de neinsemnat, pentru el va fi mai important gestul decat obiectul propriu zishappy