| Galaxythefire a întrebat:

Ce poti sa faci atunci cand nu poti scapa de crush-ul tau chiar si dupa un an? Este ceva ce nu am mai experimentat pentru ca e primul de care imi place…i-ati putea spune" first love ", doar ca vreau sa ma opresc! tipul nici nu imi stie numele cel mai probabil…

3 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Buna.Am patit si eu.laughing E dificil, it sucks, dar cel mai simplu e sa lasi in continuare trecerea timpului sa isi faca treaba, daca pana acum nu ai reusit mare lucru.Ca fapt divers, ce strategii ai abordat?

| Hyperion7 a răspuns:

E o chestiune care dispare de la sine odată cu trecerea timpului.
Și eu am avut o primă dragoste la prima vedere,sa zic așa laughing
Într-adevăr,mă gândeam mult la ea,însă cu timpul nu am mai făcut-o și am trecut peste.
Asta e un fleac, zău îți spun.
Stai sa vezi cum e prima despărțirehappy
Nu vreau sa te sperii, dar da, nu prea e plăcut deloc, mai ales daca ai "norocul" sa dai și de cineva toxicstraight face

| anonim3248 a răspuns:

Deci tu te-ai îndrăgostit de unul care nici măcar nu știe că exiști și 1 an ai pierdut degeaba crezând că el te va băga în seamă?

Nu te mai îndrăgosti de bărbați pe care NU îi poți avea niciodată că ăia NU se vor îndrăgosti de tine dacă nu ești ce vor ei.