| Georgyanya2000 a întrebat:

Ce povesti de groaza stiti? Intampari proprii sau auzite,cazuri fascinante,orice.Dau funditzsa. Povesti impresionante de viata, orice.pls

2 răspunsuri:
| ζøvعღ a răspuns:

Pai am fost in vizita la o ruda intr-o zona rurala si am sa-ti povestesc ce i s-a intamplat:
El are o nepoata de vreo 8 ani, aceasta s-a dus la marul din spatele casei, cand a aparut o femeie inalta de vreo 2m, imbracata in negru care nu o lasa sa-si culeaga fructul.Aceasta si-a chemat bunicul si i-a povestit ce s-a intamplat.Cand a vazut-o pe femeie, a intrebat-o ce vrea, de ce a venit acolo.Aceasta a disparut fara sa spuna nimic si a lasat in urma ei o cruce daramata din lemn exact la radacina copacului.Au chemat preoti si au sfintit locul.Cand am auzit asta am ramas inmarmurita.
Nu am crezut, dar acum nu stiu ce sa zic...

| mystery1girls a răspuns:

Hei. Exista un blog aparut acum. Tipa are talent si scrie si povesti primeste si alte povesti pe care le publica. http://uneseulamour.wordpress.com