| anonim_4396 a întrebat:

Ce prefera fetele: baietii rai sau baietii buni?

5 răspunsuri:
| Roxana6277 a răspuns:

Depinde, cele bune prefera de obicei baieti cuminti, dar exista si exceptii happy

| BluishAngel a răspuns:

Buna happy
Tiparele astea,al baietilor rai si cool si al fetelor bitchy este promovat la TV prea mult si nu este deloc ceva real. Unii,si baieti si fete,se iau dupa ceea ce vad la televizor,crezand ca sunt cool si isi deformeaza personalitatea,devenind ceea ce nu sunt doar pentru a impresiona si "integra" in societate. Insa adolescentii cu cap,si nu sunt chiar putini,nu se lasa dusi de nas si prefera sa ramana ei insisi. Si foarte bine fac. Eu stiu mult mai multe fete,printre care si eu,care prefera un baiat bun,simpatic (la comportament),onest,grijuliu,in sfarsit cu calitati normale,decat fete care prefera baieti rai,smecheri,gagicari si asa mai departe,ii cunoastem toti.
Asa ca eu raman la opinia mea care e adevarata. Oamenii au suflet si cauta un partener langa care pot trai, cu care se poate discuta, nu cu unul care cauta doar aventuri de cateva zile sau relatii sexuale. Baietii rai si fetele rele sunt o inchipuire, asta se promoveaza la TV, dar nu inseamna ca daca vedem cateva exemple si in realitate, tiparul asta e o prioritate.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cu simţul umorului şi care ştiu să respecte o fată. Pentru mine e de-ajuns atât.

| CarlaAnneMihaela a răspuns:

Depinde de fete, unele le preferă pe cei răi şi altele pe cei buni

| FetitzaFrumusik a răspuns:

Depinde de gusturile fetelor