| ♡ No Name -->An0nim;x! ♡ a întrebat:

Ce preferati blonde[blonzi]/brunete[bruneti]? >:

eu una brunetiii; x

13 răspunsuri:
| byby_7642 a răspuns:

Si eu prefer brunetii :X:Xlove struck

| valy a răspuns:

Si eu prefer brunetele.roscatele deloc.si blondele. mi-s oarecum.eu oricum iubesc o singura persoana.si nu conteaza lucruri ca.culoarea parului prea mult.atat cat pe dinauntru este cum ar trebui sa fie. e totul okwinking

| Dania_7831 a răspuns:

Prefer sa aiba un suflet bun, cald si intelegator.

Dar ca sa iti raspund la intrebare, prefer brunetii, dar nici cu blonzii nu am nimic.winking

| fluturas a răspuns:

Prefer blonziihee hee

| Nastia a răspuns:

Blonzii, merg si brunetii. n-am nimic cu niciunii

| Crisssss a răspuns:

Brunetii; x

| Anonim_4797 a răspuns:

Eu brunetii love struck:Xlove struck

| rosto a răspuns:

Blonzii happy

| lavynika a răspuns:

Brunetiiiii:X

| Razvan a răspuns:

Varianta c)roscatiihee hee

| oanaoana_6776 a răspuns:

Eu prefer brunetii cu ochii verzi dar daca se intampla sa fie altcumva nu e nicio problema.noi sa ne iubimbig grin

| un copil:x a răspuns:

Brunetii day dreaming
Nu`mi plac blonziihee hee

| hhhdd a răspuns:

Nu ma intereseaza culoarea parului, conteaza caracterul, sufletul unui baiat, si sa pot sa am incredere in el.happy