| ViVi a întrebat:

Ce preferati madonna sau michael jackson?
eu michael jackson tongue

Răspuns Câştigător
gyzzard
| gyzzard a răspuns:

Aici compari mere cu pere. Michael e un adevarat artist, a muncit mult si a incercat sa faca muzica si nu sa castige bani, asa ca muzica lui nu prea are compromisuri. Muzica, pentru Michael a fost un mod de viata (a cantat de mic si nu a stiut alta viata)
Madona a vrut intodeauna "faima si bani" si pentru asta a luat-o pe multe scurtaturi. Muzica ei e foarte comerciala.
E putin nedrept sa ii pui pe acelasi nivel.

23 răspunsuri:
| crisS a răspuns:

Michael jackson si eu love struck

| JackieSue a răspuns:

Imi place muzica Madonnei, dar nu pot sa fac comparatie pentru ca nu am ascultat multe melodii ale lui MJ

| Gabry a răspuns:

Michael Jacksonlove struck

| jo a răspuns:

Dar intre un cric si masa de Craciun ce preferi?

| inna a răspuns:

Michael jackson

| bob_1666 a răspuns:

Mj

| 4Fun a răspuns:

Michael Jackson! `

| elena21 a răspuns:

Nu prea se poate face comparatie intre cei 2.

| ViVi explică:

Michael jackson a pus suflet in cea ce canta si a facut multe donati love struck

| hApPyKiD a răspuns:

Michaellove struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Michael

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

MAdonna for ever

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Madonna este la Bucharest! Ce tare! In fine daca ar fi sa aleg intre un concert Madonna si unul Michael, as alege Michael. Obviously!

| dragosh a răspuns:

Michael!love struck

| Sabwy a răspuns:

Michael Jackson :X

| diana a răspuns:

Michael Jackson

| Kandy a răspuns:

Michael Jackson foreversadsadlove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove struck

| antonelk a răspuns:

Michael jackson desigur :x. http://www.youtube.com/watch?v=bdjqcSCObuc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu exista comparatie, mj este un om special pe care noi nu am stiu sa-l apreciem asa cu trebuia, dupa ce nu-l mai avem ne dam seama ca era asa special.muzica lui care transmitea tot felul de mesaje care ar trebui luate in seama.pasi lui fenomenali j stilul lui pe acre si la definit singur, masusa pantofii palaria sosetele cine sar si gandit sa ia pantaloni mai scurti j sa puna sorete albe pentru al vedea cei acre statea mai in spare l concerte sa-i vada incredibilii pasi.
NU EXISTA COMPARATEI
pe camd madona,,, nu stie decat sa fac sou j poate sa se dezbrace.

| vykkusor a răspuns:

Madonna

Michael Jackson ♥

| Ale21345109 a răspuns:

Michael Jackson in mod clar. Tot ce a sacrificat el pentru binele acestei lumi este de nemaintalnit printre oamenii din zilele noastre. Acest om a fost trimis de bunul dumnezeu. Un dar de la dumnezeu, un dar de care nu am avut prea mult timp sa ne bucuram...