| anonim_4396 a întrebat:

Ce Pretuiti cel Mai mult Intr-un Baiat?

Răspuns Câştigător
| LarisaDragomir a răspuns:

Sunt multe chestiii pe care nu le gasesti la un baiat dar cu toate astea iti place si chiar daca nu e perfect tot are ceva special.
baiatul perfect ar creia acel sentiment de te iubesc pe veci, scanteia aia din privire, felul in care se poarta cu tine, simtul umorului, responsabilitatea, fata, zambetul, atitudinea si saruturile de neuitat pe care ti le da...
cam asta te face s-o iei razna la un baiat, chiar daca e mitocan, ceva te schimba si te face sa-l iubesti nebuneste...

1 răspuns:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Este de apreciat dacă este sincer!
Pa, pa.