| andrei733 a întrebat:

Ce profil de liceu imi recomandati daca nu imi place matematica,chimie, fizica si geografia? Si ce ore se fac in acel profil? Si la ce pot da mai departe. Funda

13 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Turism si alimentatie publica. Faci ore ca in generala dar in clasa a 11-a si a 12-a scapi de fizica si chimie, probabil si biologie.
PS: Papagalul ala iti sta pe deget? big grin

| andrei733 explică (pentru anonim_4396):

Nu statea pe dulapul cu carti dar statea si pe deget si pe umar si pe capbig grin

| anonim_4396 a răspuns (pentru andrei733):

Arata si se comporta exact ca papagalul meu xD Numai ca al meu a inceput sa ciuculeasca tot ce vede in cale: biblioteca, burlanul de la hota, barele de fier, plasticul unde sta in colovie, varul de pe pereti (ala contine calciu).

| andrei733 explică (pentru anonim_4396):

Stiu ca si la mine facea la fel. Odata a aburat si era intuneric si a dat cu capul in geamul de la usa, stii cum mergea dupa aia?laughing zici ca era cetateanul turmentat.Dar a murit crying acum am altul si asta nu sta pe umar, sta doar in colivie si cand ii dai drumul fuge nici nu sta sa te apropii de el.Papagalul prieenului meu a mancat branza si a murit

| anonim_4396 a răspuns (pentru andrei733):

La mine e porc nu papagal. Mananca de toate: ciocolata, biscuiti tec.
O data a sarit in ciorba mea si a gustat din bere.
Sa nu faci greseala sa-i dai praz, la mine a ciupit tare din el si si-a scuturat capul dupa aceea de cel putin 10 ori in 15 secunde xD

| andrei733 explică (pentru anonim_4396):

laughing dar am inteles ca daca mananca ceva dulce sau sarat morsad.Cel putin perusii)

| anonim_4396 a răspuns (pentru andrei733):

Asta e adevarat, incerc sa-l feresc de chestii sarate.

| andrei733 explică (pentru anonim_4396):

Eu ii dau decat mei si fructe

| anonim_4396 a răspuns (pentru andrei733):

Ii cumpar mancare de aia la cutie, si ocazional ii dau mere sau ce fructe mananc eu si salata sau niste legume, ca e mort dupa ele.

| andrei733 explică (pentru anonim_4396):

Eu ii mai dadeam morcov sau ou le halea imediat

| ROCK30STM a răspuns:

Filologie sau stiinte sociale, la filo nu mai face mate din clasa a10-a, la nici una nu dai bacul la mate, poti sa dai la psihologie, drept, litere ...mai multe

| Deeag17 a răspuns:

Pai poti da daca vrei la filologie happy Eu sunt la matematica-informatica si este foarte greu big grin

| Norby_Adam_1996 a răspuns:

Profilul de engleza in care inveti intens engleza.