| roxyy23 a întrebat:

Ce profil de liceu imi recomandati dar sa nu fie multa matematica

3 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Cel mai probabil Filologie.

| maria6 a răspuns:

Filologie sau stiinte sociale. Din clasa a XI-a nu se mai studiaza matematica, fizica si chimia.

| anonima01 a răspuns:

Ai putea sa dai la profil uman, mai exact filologie si stiinte sociale nu prea se face matematica. Eu sunt la mate-info si cred ca am facut cea mai mare prostie, e cel mai greu profil, iar daca nu esti prea bun la matematica, fizica si chimie mai bine nu incerci, de informatica nu mai zic. In plus la filologie din clasa a 11 a nu mai faci deloc matematica plus ca din cate am inteles vei avea vreo 6 optionale, lucru care iti va ridica destul de tare media.