| Aℓex a întrebat:

Ce program e asta: NVIDIA Graphisc Driver 266.58? La ce e bun si pentru ce se foloseste as vrea sa il ster, dar prima oara vreau sa aflu ce e?! Aveti vreo idee?

Răspuns Câştigător
| dorinel97 a răspuns:

E driverul de la placa ta video.Te sfatuiesc sa nu il stergi pentru. ca pe viitor pot aparea probleme.

1 răspuns:
| Antoonel a răspuns:

NVIDIA este liderul mondial în tehnologia de procesare vizuală şi compania care a inventat unitatea de procesare vizuală, care generează o grafică interactivă pe staţiile de lucru