| Secretkkk a întrebat:

Ce puteti spune despre voi?

Răspuns Câştigător
| eek a răspuns:

N am vrut sa fiu rautacioasa.doar ca e mai buna o plimbare in aer liber decat sa stai si sa te plictisesti la pc o zi intreaga. uite ca sa nu ziceti ca s aiurea va zic si eu cate ceva despre mine.
sunt doar eu. un om ca toti oamenii... uneori vreau sa visez.sa simt ca lumea e doar a mea. iar alteori sunt posomorata si lipsita de vlaga. fara vointa si fara chef de viata. uneori ma urc in autubuzul care duce spre casa si pur si simplu n am chef sa stau jos.chiar daca toate scaunele sunt libere prefer sa stau in picioare. uitandu ma pe geam.alteori sunt in stare sa ma asez si langa un boschetar doar sa stau jos.prea obosita si prea suparata ca sa ma cert cu o babuta pentru un loc in autobuz.cateodata iau ca atare tot ce mi se spune. iar alteori caut nod in papura oricarui lucru.incercand sa aflu solutia cea mai potrivita... sunt satula de oamenii parveniti, cu exces de ego.prea plictisita sa incerc sa ii aduc pe drumul cel bun.satula de tot ce inseamna Romania.

33 răspunsuri:
| inna a răspuns:

Imi place sa stau degeaba si sa privesc ore intregi cerul si luna, sa ma uit la filme, la tv, sa mananc popocorn, sa dorm numai in canapea, sa mananc multe salate de fructe, imi place inghetata de pepene galben la nebunie, imi place muzica pop foarte mult, imi plac limba romana, chimia si engleza foarte mult la scoala, imi plac excursiile la munte, ador sa-mi vizitez bunicii, imi iubesc enorm familia, sunt o fire modesta si sincera, urasc mincinosii si infidelii, imi place foarte mult Justin Timberlake atat ca look cat si ca cantaret, imi plac melodiile lui Britney Spears, imi plac masinile, ador sa lenevesc la soare, imi place Harry Potter(cartile).

Pt anul acesta imi propun sa iau carnetul de sofer, sa iau bacul si sa intru la facultatea de drept.Cam asta e viata mea in cateva fraze laughing

| eek a răspuns:

Ms mult pentru funditahappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt musculos cu par saten si ochi verzi