| anonim_4396 a întrebat:

Ce rasa e si cat costa unu.
http://farm4.static.flickr.com/3028/2599289619_2568c0b6a 4.jpg

Răspuns Câştigător
| HaChick a răspuns:

E Golden Retriever, si un prieten are unul din asta. Daca scrii pe google la images "golden retriever puppies" o sa-ti apara exact pui ca in poza ta, Labradorii au blana mai scurta, mai neteda cum a zis si un TPU-ist mai devreme. big grin Eu zic ca daca ai negocia bine si nu ai avea pretentie sa fie parintii puiului nu stiu ce campioni, ai reusi sa-l iei si mai ieftin. Eu as da maxim 200 euro pe el, cu toate ca imi place foarte mult rasa asta.

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Labrador(cred) in jur de 400 de euro

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu e labrador, asta are blana mai pufoasa thinking aia o au neteda, nu?

Răspuns utilizator avertizat
| Roby67 a răspuns:

Nu pot sa-mi dau seama ce rasa este, in primul rand ca este un pui si in al doilea rand nu este fotografiat intreg. Tu ai dreptate, nu este Labrador, nu exista Labrador alb, si nici Golden Retriever nu este din acelasi motiv.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
Caută aici: www.caini-de-vanzare.ro
Pa, pa.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Intră şi consultă aici: www.caini-de-vanzare.ro
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Este un pui de Golden Retriever, iar Roby67, exista Labrator Retriever si Golden Retriever alb. Puiutul din imagine te costa cam 150-200 euro. La 200 de euro ii ai cu PEDIGREE, vaccinati conform varstei, deparazitati, cu pasaport, carnet de sanatate si cu microcip. O zi buna! big grin