| S†®£p§¦L§ a întrebat:

Ce replica ar trebui sa-i spun unei nenorocite? x(...am sa va spon si dc...eu plac un bait ff mult...si una. o parasuta...se baga mereu.si rade de mine ca eu il plac... da la care nici ea nu a avut sanselaughing...si a fost ziua lui.si pe ea a invitato. dupa ce sa intors de la patrecere mi-a zis ca a fost super tare petrecerea.si eu i-am spos cam asa: da.si.ce propui?laughing...si ea mai spos: am vrut sa-ti fac in ciuda...si chestia asta ma enervat f multx(... o urasc pe nemernica aia... x(

10 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna, daca vede k ii acorzi atentie, mai rau face, asa ca fi indiferenta, arata-i k nu iti pasa de fata ei...

| cioko19 a răspuns:

Dar frumos vorbesti. tongueDe ce vrei sa ii platesti cu aceeasi moneda?
Nu trebuie sa fi rautacioasa. las-o sa zica ce vrea, n-o baga inseama.

| dEutSa_8892 a răspuns:

Indiferentawinking

las-o sa vorbeascawinking si incearca sa te lipsesti de astfel de cuvinte, n-o jignii, va simtii mai mult ura prin ignoranta decat prin jigniri, arata ca ii esti superioara nu inferioarawinking

| yoannah a răspuns:

Pfuiii...
stiu cum e:|
"copile" de-astea sunt la tot pasul...
si poti sa inchizi gura spunandu-i ca ai prieten:| (iti creezi tu unul imaginar)
Intri pe www.metroflog.com si cauti si tu d-astia din argentina, spania, mexic...
si gasesti si tu unul dragut
ii iei pozele
faci id, hi5
inventezi o poveste cu unde cum si cand v-ati intalnit...
si gata:))
si daca o sa gasesti o bunaciune... sa vezi ce o sa se oftice;)>:)>:)
:))
doamneee... invat copiii la prostii...:)))
P. S.: unei prietene i-a reusit faza;)

| buburuzaucigasa a răspuns:

Cel mai destept cedeaza primul.Nu te cobori la nivelul ei.

| parampam a răspuns:

Ea observa ca te enerveaza felul in care se comporta si continua "sa iti faca in ciuda"(da, sunt si oameni ca acestia care au o placere in a te tachina). Nu ii plati cu aceeasi moneda, raspunde-i intr-un mod inteligent si cu toate ca o sa rada in continuare, la un moment dat o sa vezi ca se repeta si va spune aceleasi lucruri pentru ca asta e tot ceea ce poate ea sa faca.Sau da-i raspunsuri la care nu se asteapta ( ex: a fost super tare petrecerea si tu ii poti spune spre ex:ma bucur ca te-ai distrat). Ai sa vezi ca nu o sa stie ce sa mai zica decat un " da cum sa nu" si atat.Scucces si nu ii mai da apa la moara, nu o mai lasa sa creada ca intr-adevar te supara ceea ce iti zice.

| marry a răspuns:

Calmeaza-te...ingoro si vezi de relatia ta mai departewinking

| biby29 a răspuns:

Ti-as spune o replica dar nu cred ca mi-o aprobahee hee
Cand a zis ca ce super a fost petrecerea trebuia sa ii zici:''Si ti-a dat-o bine la petrecere?''laughing aww cum s-ar simtilaughing

| d33a_9154 a răspuns:

Da tu iti pui mintea cu toate prostele laughing)))))) fi fata desteapta ignoro atunci cand are dansa fite si ink ceva.laughing...si spune-i cuvine care sa o jicneaka dar cu zambetul pe buze:X...si fate placuta in fata ei happy...( app asta sa o faci cand crezi ca e momentul ...ar fi bine cand sunt mai multi ca sa o faci de tot ***).sa vada si ea cum e happy...bft

| mihaela-miha a răspuns:

Nu ii mai da atentie sti vorba aia Indiferenta doare cel mai tare!