| Paulvasile10 a întrebat:

Ce replica sa le dau celor care fac misto de mine doar fiindca sunt mai plinut? Sau cum sa fac sa rezolv asta?

5 răspunsuri:
| adelinasinica a răspuns:

Eu zic sa incepi si tu cu caterinca si sa arati ca nu prea iti pasa, chiar daca e asa, eu sunt complexata ca sunt prea slaba si din cauza stresului si oboselii nu mai reusesc sa revin la o greutate cat de cat acceptabila si mereu incep sa le zic replici de genul :am vazut moartea cu ochii si mi am dat seama ca trebuie sa mi sterg oglinda..deci..arata ca esti ok cu tine, ca nu te doare ce zic ei, ca te amuzi si tu si o sa le piara cheful sa te jigneasca

| Iana07 a răspuns:

Pai... trebuie sa mananci mai putin si sa faci sport happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

ignoră-i, tu poți să slăbești, da ei tot proști rămân.

| 7octombrie a răspuns:

Da-le pace si trateaza-i cu indiferenta. Doare cel mai tare!

| CuddlyNightmare a răspuns:

Nu trebuie sa le dai nici o replica. Toti sunt frumosi in felul lor. Doar ignora-i si continua-ti viata, dar fa-o mai sanatos, oricum. happy