| Chrysstinna a întrebat:

Ce reprezinta cartea pentru voi? happy

Răspuns Câştigător
| zurick a răspuns:

O lume in care sunt doar un simplu spectator, un spectator care se regaseste prin anumite personaje, fapte, trasaturi si care isi da mult mai bine seama unde greseste unde nu din alte personaje.O lume in care nu contezi, nu esti judecat si totusi te regasesti.

2 răspunsuri:
| Wehrmacht a răspuns:

O chestie in care gasesti diferite informatii. Povesti, chestii stiintifice...etc.
Nu-s poet.Nu imi place sa infloresc ideiile pana fac o campie plina cu flori.Nu vad sensul acestui lucru.

| Liviu a răspuns:

Wouaaaa obiect pentru prins mustelaughingsuport pentru pahar/cana. Mna,imi plac cartile de dragoste, in tura de noapte citesc mai mereu, dar Mna, nu prea pare a fi stilu meu, dar sa treaca timpul o fac.