| Deny_8224 a întrebat:

Ce reviste pot cumpara ca sa aiba postere super de exemplu cu Miley Cyrus, Demi Lovato, Selena Gomez?

22 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Bravo si bravo girl happy.

| DiDi a răspuns:

Bravo, Bravo Girl, Coolgirl si Popcorn.

| DeMentaa a răspuns:

Poti cumpara bravo si popcorn

| MixedObsessions a răspuns:

Eu cumpar Popcorn, Bravo, Bravo Girl si Cool Girl. Astea au postere cu cine vrei tu pentru. ca e revista de adolescneti si au si stiri interesante despre vedetele tale preferate. Popcorn costa 3, 5 lei
Bravo si Bravo Girl 2 lei iar Cool Girl parca 4 lei happy

| lollopop a răspuns:

Chiar astazi a aparut in revista BRAVO un poster cu Selena Gomez. Postere de acest fel se gasesc in : BRAVO GIRL, BRAVO, POPCORN...etc.

Răspuns utilizator avertizat
| Luuuv a răspuns:

Popcorn, Bravo, Bravo Girl, Posters, Cool Gril, si daca vrei cu Miley poti sa iei revista Hannah Montanawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chiar luna asta in Popcorn gasesti un poster cu Selena Gomez. Eu zic sa te grabesti sa o cumperi! happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Popcorn, bravo, bravo girl

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deny eu propun sa votam pe selena gamez si miley cyurs

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu propun să o votăm pe Selena Gamez și pe Miley Cyrus

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

So hannah montana, cool girl popcorn hannah montana

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am eu poster cu Miley daca ai poster cu Justin Bieber facem schimb id de mess:touch_my_heart_6975tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna vrau sa iti spun ca se gasesc postere in bravo, so hanh montana, popcorn, cooll, bravo gril, coll girls

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic Selena Gomez.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu ma pot sa aleg, dart ce crezi.

| miyavi7 a răspuns:

Eu am colectii mari cu multi artisti. daca imi dai o adresa de mail pot sa-ti trimit poze.
japonia7@yahoo.com

| dulcikgirl123 a răspuns:

Popcorn;-)

| selenagomez a răspuns:

Uite poti sa-ti iei urmatoarele reviste : popcorn, bravo, bravo girl, cool girl.

| rocsanarox a răspuns:

Buna! Vand mini-postere, postere si mega-postere cu TH, PCD, MJ, RBD, Hanna Montana, Zac Efron, Linkin Park, Green Day, Jonas Brother si multe altele. Pt mai multe informatii cautati-ma la id-ul lollypop_roxy94 big grinhappy:*

| adriana_6652 a răspuns:

Eu spun ca cele mai cunoscute reviste pe adolescenti sunt urmatoarele
1 popcorn
2 bravo
3 bravo girl
4 coolgirl