| Beibii a întrebat:

Ce risc facand un tatuaj pe burta, care sunt riscurile? este foarte dureros? Nu vreau rasp gen: o sa te plictisesti de el, nu-i sta bine unei fete cu tatuaj, sau altceva:) sunt constienta, dar imi asum riscurile, deci care sunt acestea? tatuajul ar fi cam acesta: http://4.bp.blogspot.com/......OMEN+2.jpg - stiu ca e mare:)

5 răspunsuri:
| Biiiiiia a răspuns:

Buna!
Tatuajul e dragut, dar cum spui si tu, e cam mare.Ai putea sa il pui pe cel de la tatuaje sa iti faca unul la fel, dar mai mic.
In legatura cu riscurile, da, este dureros.
Toxic nu este.[cum spune xoxozaza].O prietena de-a mea are, adevarul este ca e mai mic, dar il are de 3 ani si nu a patit nimic.
Acum.este alegerea ta :*.
Sa ma anunti si pe mine daca l-ai facut :*

| Florin_3378 a răspuns:

Eu zic ca o sa doara putin cam tare pe partea cu coastelebig grinlaughingpentru ca e pielea subtire, pielea in locu ala e ca pe coloana aproapebig grinlaughingeu zic ca o sa doara putin daca e si vrei sa sty mai multe ma gasesty la uncle_gogu18 oricum ar fi ceva riscuri daca nu ti se spune ce sa faci pana sa se vindece completlaughing

| Demoiselle a răspuns:

Draga mea, dau din nou de tine pentru ca mi-a atras atentia poza cu Kim Hyun Joong:X.
Cum sa-ti faci asa ceva? Dooamne!
Cel mai important lucru, la care nu te-ai gandit...este ca o sa ai copii, ca o sa fii insarcinata...o sa se intinda, o sa arate scarbos si nu o sa poti scapa de el. Atunci cand vei vrea sa porti un costum de baie, si o sa te simti jenata pentru ca va arata oribil vei spune: 'Doamne ce copil prost am fost!'
Uite, daca tot vrei...fa-ti unul discret, la incheietura mainii, pe gat.nu stiu.

| LexHasAMasterPlan a răspuns:

Fiind mare va fi de 2 ori mai dureros decat unul mai mic si daca e in aceeasi parte ca in fotografie, cand ai o durere in zona aia poate fi mai dureroasa decat normalul, daca poti vb despre asta cu cel care te tatueaza.

| Chocoolatte a răspuns:

Pai.tatuajul e dragut :X,, da doare si e toxic pentru corp...sad