| Hshdb a întrebat:

Ce riscuri sunt dacă fumez vape fără nicotina, ce se poate întâmpla? Pot deveni dependentă?

3 răspunsuri:
| Delyae a răspuns:

Nu.

| sierra1 a răspuns:

" Hshdb: fumez vape fără nicotina"

mami, cum să-ți spun... ca și cum ai ba bere fără alcool, friptură fără carne etc. Deci de ce să te mai obosești?

| Violleta2022 a răspuns:

Ai exact acelasi risc de cancer la plamani, fiindca inhalezi aburi de substante chimice, foarte otravitoare pentru plamani.
Deci ai risc masiv de cancer!
Cui ii pasa de dependenta odata ce se declanseaza boala rapid, in cativa anisori si apoi mori, fiindca plamanii odata "arsi" de aburii toxici nu se mai pot reface, ducand practic la o moarte dureroasa si rapida.