| Daysukki a întrebat:

Ce s-a intamplat cu blaxy girls? de ce nu mai compun melodii?:(http://www.youtube.com/watch?v=O3eLRfCsXjk&feature=relat ed

2 răspunsuri:
| DracusorImpielitat a răspuns:

Sincer, nu am mai auzit de MULT timp de ele, credeam ca a fost o trupa de moment, care s-a despartit.

| Marinake a răspuns:

Blaxy Girls au fost lansate de catre Costi Ionita daca nu stiai, iar de la o vreme Costi le-a cam lasat de capul lor sa isi gaseasca un scriitor de melodii...intre timp cica a aparut un scandal intre ele despre nu stiu ce acolo si nu mai canta impreuna