| Denisa_5233 a întrebat:

Ce s-a intamplat cu calculatpru daca de cateva zile apare in loc de imaginea pe crae o pun o imagine care e in totalitate neagra si scrie jos in colt in partea stanga :"You may be a victim of software counterfeiting.This copy of Windows did not pass genuine Windows validation."

2 răspunsuri:
| toxik a răspuns:

Asa l`am avut si eu. trebuie sa-ti instalezi wind din nou. in scurt timp la aprindere iti va aparea un scris, si nu mai poti sa intrii.happy

| AlexC_7935 a răspuns:

Softul Windowsul este piratat, nu este/nu se poate vallida (inregistra ) la sursa (Microsoft)Schimbal cu unul ok