| jo_7070 a întrebat:

CE S-A intamplat cu Gabriele Cristea? de nu mai prezinta nora pentru mama?

Răspuns Câştigător
| Louise21 a răspuns:

Din cate am inteles la emisiunea de luni dimineata a spus ca saptamana asta are de rezolvat niste probleme personale...

2 răspunsuri:
| Bee123 a răspuns:

Se pare ca ultimele declaratii ale Gabrielei, referitoare la faptul ca nu isi mai doreste sa continue cu Nora pentru mama sunt adevarate. Vedeta afirma intr-o revista ca are nevoie de liniste pentru a putea face un copil, si de aceea si-ar dori o pauza din televiziune, dorind astfel sa renunte la a mai prezenta emisiunea matrimoniala care a consacrat-o.
http://npm4all.blogspot.com/2011/04/gabriela-cristea-toader-sau-mirela.html :)

| SsAa a răspuns:

Buna eu nu mai uit dar stiu cain ultimul timp nu mai prezinta Gabriela ...Defapt femeia aia noua o inlocuieste pentru cateva zile cine stie are o problema e racita sau ceva ...FUNDA?