| Live.Laugh.Love a întrebat:

Ce s-a intamplat cu TPU? de ieri am acelasi punctaj si am raspuns la 10 intrebari azi, ba chiar am primit si funda [ mi-a zis o prietena ca mi-a dat funda azi ] da' nu-mi apare. voi ati patit la fel ieri-azi?

5 răspunsuri:
| Ela_PuRpLe a răspuns:

Da, si eu am patit la fel.De vreo 2 zile tot raspund la intrebari dar nu apar schimbari la cifre.
O sa rezolve ei problema, sperbig grin.

Elianna
| Elianna a răspuns:

Se pare ca este o defectiune la robotelul TPU care a uitat operatiunea de adunare! Se intampla la fel la toti!

| irina20 a răspuns:

Mie mi s-a intamplat ca intr-o zi sa am 12 fundite si a doua zi sa am doar 11...nu m-a deranjat, o sa se rezolve!

| Brotacel a răspuns:

Buna!

Da, intr-adevar e o problema.Cred ca la toti e la fel. Dar se va rezolva, s-a mai intamplat.

Pa, pa.

| elamit a răspuns:

da cred ca toti avem aceeasi problema.