| Adriana_8922 a întrebat:

Ce s-a întâmplat in episodul de astăzi din clase 406? plz spuneti-mi si mie ca nu am putut sa ma uit sad

1 răspuns:
| Diiana232997 a răspuns:

Pai Carlos si Fercho i-au zis la director ca Alex era cu Hugo in seara aia si Carlos, Fercho, Magdalena si Kike au mers spre casa lu` prof.Adriana ca sa il bata pe Alex si Alex chiar atunci mergea spre casa cu prietenul lui ca sa isi ia bani sa fuga. S-au intalnit aproape de blocul lui Adriana si au inceput sa-l bata pe Alex, dar a venit Adriana si nu i-a mai lasat. L-a luat politia pe Alex, dar pana la urma nu a patit nimic(nu l-au dus la scoala de corectie). L-au inmormantat pe Hugo. Tatal lui Hugo i-a cerut iertare mamei lui Hugo. a scris ca a trecut doua luni, si cred ca Carlos a intrat in ceva probleme cu politia, ceva cu drogurile. directorul a spus ca este cu ochii pe el si ca vrea sa-l exmatriculeze, dar Francisco a intervenit pentru el si a zis ca vorbeste el cu Carlos.Cam atat:d