| adinutzadina a întrebat:

Ce s-a intamplat la finala nora pentru mama cine a castigat cine a pierdut? nu m-am uitat cine imi povesteste si mie mai pe inteles primeste fundita celelalte vot*

Răspuns Câştigător
| DeeaClaudia a răspuns:

Pai niciunul din cupluri nu s-au casatoritsad. Alin si Elena au trecut printr-o perioada grea din cauza familiilor si nu se stie daca vor mai fi impreuna(eu sper ca da):X valentin si valentina au fost eliminati in marea finala, iar nora saptamanii a iesi Cristina
PS: banii au fost impartiti intre finalisti adica Alin si Elena, Cristina si Sergiu. Ioan si Mihaela. si cred ca si mamele celor 2:X

1 răspuns:
| Anytsa a răspuns:

Castigatoarea celei de-a cincea editii Nora pentru Mama este Cristina! Totusi, fiindca ea nu a dorit sa se casatoreasca in casa banii s-au impartit intre toti finalistii (Cristina,Sergiu,Elena,Alin,doamna Nicolita,Mihaela, Ioan, doamna Mioara). Pe locul 2 a fost Elena iar pe locul 3 Mihaela.