| Darinca_4695 a întrebat:

"ce s afac sa nu mai fiu asa de timida?"

Răspuns Câştigător
| Vizitiul a răspuns:

Chiar te rog sa ramai in asa fel. Decat tupeista, mai bine timida. Mi se pare mai gingasa o fata timida. Ai nevoie de mai multa incredere in sine, atata tot. Nu incerca sa te schimbi fortat, lasa schimbarea sa-si faca aparitia odata cu trecerea timpului. N-o sa decazi la capitolul "caracter" daca esti timida!

2 răspunsuri:
| clauss a răspuns:

Si eu eram la inceput, ce trebuie sa faci e sa ai putin tupeu, un pic de curaj, sa te poti baga in discutii, sa incerci, pana la urma nu ai nimic de pierdut, ba dinpotriva de castigat

| AfRodiTa_4919 a răspuns:

Iesi ca prietenii. nu mai sta asa mult in fata calculatorului.