| DelphhiN a întrebat:

Ce s putea face ca sa-mi fie dintii mai albi?

7 răspunsuri:
| Genuitoarea a răspuns:

Spalate pe dinti cu bicarbonat de sodiu.foloseste apa de gura sau comanda de pe net asta http://albirea-dintilor.com/plus-white.html si te va ajuta foarte mult :* pup sper ca te.am ajutat

| floryynnel a răspuns:

Sa te speli pe dintihappy sau daca nu merge, am inteles ca s-ar pune pe periuta de dinti sare sau bicarbonat de sodiu, nu am incercat, dar stiu ca varul meu asa folosea si a dat rezultate mari

| TeChişÎnFreză a răspuns:

Sa ii speli.

| express11 a răspuns:

Cu sare grunjoasa, intareste gingiile si albeste dintii.pe bune!

| Deiia a răspuns:

Depinde cu ce pasta te speli pe dinti.Eu m-am spalat cu Colgete si nu ai diti asa albi acum mi-am luat una special pentru dinti sensibilli si sa devina mai albi nu stiu exact cum se numeste dar este foarte buna.Am dintii mai albii ca niciodata.Cand ma uit sa vad cum se cheama iti zic

| Deiia a răspuns:

Pasta cu care ma spel eu se numeste Lacalaut este pasta medicamentara pentru dinti sensibili.

| Mastony a răspuns:

O pasta de dinti cu efect de albire, folosita regulat de 3 ori pe zi ajuta in 2 saptamani maxim la un efect de albire de durata. Daca vrei ceva momentan a aparut o pasta de dinti cu efect de albire instantaneu dar din pacate efect temporar. Daca dispui de mai multi bani te duci la un medic stomatolog, sunt procedee de albire a dintiilor instantanee-- te costa in jur de 200 de euro(pret relativ)--