| Seby80 a întrebat:

Ce sa fac, atunci cand baietii tot imi zic,, Ba, daca nu te bati esti prost " (eu sunt o fire mai pasnica) si ce pot face cand zice asta, ce sa zis, cum sa procedez, ca sa ma lase, sa nu ma mai tot bage in bataile lor, adica sa le arat ca bataia nu rezolva nimic!

Răspuns Câştigător
| MaryaSiAtÂt a răspuns:

Buna! Ramai asa,sa nu te schimbi niciodata! Mai rar baieti ca tine, acum toti sunt de parere ca daca nu esti nesimtit si tupeist esti un papa-lapte! Iar acelor baieti nu cred ca ai ce sa le faci, asa vor ramane mereu! Bafta! :*

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Poti sa le zici ca bataia e de prosti. Ei spun asa ca sa rada de voi cand va bateti sau poti sa ii ignori si nu mai vorbesti niciodata cu ei. Unu spunea: cea mai eficienta metoda de a nu avea probleme cu bataia e sa fugi.

| dreamgirl16 a răspuns:

Hey,iti sp cv.chestiile astea nu ajuta,stiu ca e iritant dar pur si simplu le spui,eu nu ma bat fraate! nu``mi sta in fire[nu``i jigni sau nu``i lua cu alte chestii ca sigur te vor lua la misto sau vor sari la bataie[ stiu ca suna ciudat si inapoiat dar daca respecti esti respectat,trebuie sa ii respecti totusi k daca vrei sa eviti bataia,eu sincera sa fiu apreciez baietii care nu sar la bataie sau cel putin din prima, cand deja situatia degenereaza un mic pumn nu stricaoh go onDoar esti barbat, dar nu oricand si din orice. Sper ca ti-am fost de ajutor!

| DauRaspunsuriBunePeTPU a răspuns:

In primul rand, ei sunt cei PROSTI! Bataia nu rezolv nimic, chiar mai rau face happy Le poti inchide gura usor, zi-le ceva asemanator'' Scuza-ma dar am baut azi deci nu conduc si nu bat. Dar daca tu ai stat departe de alcool azi, du-te tu primul la bataie, eu am familie acasa.''happy Nu-ti garantez ca o sa mearga...dar incearca?!

| qazxsw a răspuns:

Eu in locul tau as incerca sa nu-i mai bag in seama si sa-mi vad de viata mea. daca ei sunt ingusti la minte si nu inteleg ca bataia este o prostie si ca nu rezolvi nimic prin bataie este problema lor. daca tu nu ii mai bagi in seama pentru chestia asta, ei vor inceta sa mai spuna asta. succeswinking. big grin. Fundita? pleasee puppy dog eyes!

| ariancyk a răspuns:

Cred c-ar trebui sa inveti sa te batibig grinbig grinbig grin