| anonim_4396 a întrebat:

Ce sa fac atunci cand o colega de clasa ma barfeste cu fostul meu prieten mai exact eu cu acest baiat am facut sex anal, iar acest baiat i-a povestit tot ce s-a intamplat in relatia noastra unei colege de clasa si acum cine stie ce parere si-o fi facut ea de mine pentru ca am facut sex anal si nu stiu ce sa fac cum sa nu-mi mai pese de ce vorbesc sau spun ei de mine! Ajutati-ma va rog! Mentionez sunt a 9-a deci primul an in care incerc sa ma inteleg cat mai bine cu toti colegii happy

Răspuns Câştigător
| Aannoonniimma a răspuns:

Poi mai bine tratazai cu indiferenta o sa se sature ei de barfit...asa o sa vada k esti mult mai desteapta deact ei...si o sa inceteze

2 răspunsuri:
| Dreww a răspuns:

Stai stai stai! Tu in clasa a9a ai facut sex ANAL? putin cam rapid pentru a incepe un act sexual. In legatura cu intrebarea ta...Din pacate pot sa te anunt ca prietenul tau doar te -a folosit, ca sa-si satisfaca unele placeri.acum te barfeste doar pentru ca ai fost cam fraiera si i-ai cazut in capcana. Colega aia a ta, ar putea sa te barfeasca in continuare sau sa iti fie prietena. depinde de ea. In legatura cu " nu vreau sa mi pese de ce vorbesc sau spun ei de mine". asta e putin greu. imi imaginez ca esti genul ala de persoana care se increde in toti, si naiva [ sunt la fel ca tine ]. cam greu sa nu pui la suflet ce spun altii despre tine. Tu prefate indiferenta [ ca sa ii faci sa nu mai spuna nimic despre tine]. Prietenul tau stie ca te deranjeaza vorbele pe la spate, si tocmai de asta face asta[ sorry fostul tau prieten ]. Multa bafta! [ funditabatting eyelashes?]

| FlorinTanase a răspuns:

Sincer..multa minte nu ai...clasa 9'a si ai facut sex anal? serios? de cand numai esti virgina de la 10 ani? cum se face ma k acum in clasa 9-a numai sunt virgine si cand eram eu la scoala sa-mi bag picioarele nc una nu vroia sa.k erau virgine..mai controlati-va ma fetitelor..Doamneee...