| anonim_4396 a întrebat:

Ce sa fac atunci cand tipa cineva la mine cum sa nu imi pierd inkrederea si atunci cand ma bat cu cineva sa am tupeu sa ma bat cum sa fac sa nu mai am frica aceea ca se intampla ceva rau cine imi spune funda+vot :*

2 răspunsuri:
| haryH a răspuns:

Sti eu puteam sa fac ce vrei tu si o faceam pana cand era sa il bag pe unu in spital si de atunci nu m-am mai batut.
Bataia nu rezolva nimic.Nu trebuie sa te bati ci trebuie sa te impui.Trebuie sa i arati ca tu esti bun si ca ai incredere in tine. funda:X?

| EuAlbinutza a răspuns (pentru haryH):

Nu intleg si cum sa fac sa ma impun?