| Innuinna a întrebat:

Ce sa fac ca sa am noroc? Are cineva idee cum face cu feng shui?

Răspuns Câştigător
| Morphines a răspuns:

Nu există o metodă pentru a avea noroc, fiindcă de aceea se și numește astfel. Norocul e întâmplător, depinde de contexte și de ce faci tu pentru a ți se putea întâmpla. Dacă stai pur și simplu în pat, nu poți câștiga la Loto. Important este să gândești pozitiv, să acționezi și să încerci mereu până câștigi, indiferent despre ce vorbim.
Baftă și succes! happy

2 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Unul care se amăgește singur în lipsurile lui. Ce trist.

| Softe a răspuns:

Norocul sau ghinionul nu înseamnă nimic, totul consta in modul tău de gândire, te gândești la lucruri pozitive vei avea parte de lucruri frumoase, te gândești la negative, numai lucruri urate, încearcă sa fii cât mai pozitiv sa vezi doar lucrurile frumoase din zii iar viața ta se va imbunatati