| anonim_4396 a întrebat:

Ce sa fac ca sa cresc in inaltime? am 1, 57 si am 16 anistraight face. am crescut pe cls a 7, si de atunci delocstraight face. ce sa fac ca cresc in afara sa fac baschetstraight face

4 răspunsuri:
| Bii26 a răspuns:

Trebuie sa te multumesti cu inaltimea ta!
am incetat sa mai cresc din liceu dintr-a 9-a!
1, 57 eu cred ca este de ajuns! daca tu vei sa te mai inalti cu cativa cm poti practica handbalul!

| Victoria a răspuns:

Daca parintii tai sunt la fel de scunzi, nu ai ce face. Eu am aproape 18 ani si am 1. 55. Deci considera-te norocoasa.

| nodeerskulls a răspuns:

Sa astepti. Eu in a 8-a avea 1, 56, si nu mai crescusem dintr-a 7-a si m-am trezit ca la sfarsitul lui a 9-a aveam 1, 61. Acum in a -10-a am 1, 65. Cresterea nu este constanta, mai are si perioade mai lente, de stagnare.

| anne_6845 a răspuns:

Eu am 1. 56big grin si am tot 16 anibig grin dar imi ajunge cat is de inaltalaughing mai ales in clasa cand intru toti colegii si cu tot cu profesorul:"buna dimineata piticot" deci asa rad cand ii audlaughing) sincera sa fiu nici nu as vrea sa mai cresc. pot sa umblu pe tocuri si sunt mai inaltawhistling laughing

:*:*