| xRebecaaa a întrebat:

Ce sa fac ca sa imi creasca unghiile intr-o saptamana? puppy dog eyes. Funda pentru cel mai bun raspuns :*.

Răspuns Câştigător
| ToxiikGirl a răspuns:

Cumpara-ti de la farmacie sau de pe cataloage de la Avon; Oriflame este o solutie(ca un fel de lac) pentru cresterea si intarirea lor.
Funda?happy

1 răspuns:
| capricc a răspuns:

Citeste asta cap coada http://fucsia.ro/10-trucuri-pentru-unghii-naturale-lungi-pana-la-paste/ daca nu gasesti o solutie cosmetica atunci poate fi o carenta din alimentatie...