| meller a întrebat:

Ce sa fac ca sa ma placa o fata? Va rog sfaturi utile si serioase, voi cum ati procedat in aceasta situatie, sau cum ati proceda? fundita

Răspuns Câştigător
| BaiatulAnonim a răspuns:

Fi o persoana deschisa, fetelor nu le plac baietii incuiati la minte, timizi, retrasi. Baga-te in seama pe langa ea, acorda-i atentie, fi o fire amuzanta, spune glume, distreaz-o. Arata-i ca ai "****" si esti ceva mai tupeist.Si asa 50% din joc e facut. Restul depinde si de aspectul tau si daca esti genul acelei fetewinking Sper ca ti-am fost de folos big grin

4 răspunsuri:
| Dina a răspuns:

Deci,totul incepe cu prietenia, eu asa fac si asa te sfatui si pe tine(daca incepi cu prietenia mai departe lucrurile merg de la sine)

| xUrsuletz a răspuns:

Pai u o placi pe ea?

| meller explică:

XUrsuletz -da

| 07noi2 a răspuns:

Uite eu ca fata prefer baietii, nu neaparat aratosi, dar care se ingrijesc mereu.Aici ma refer la parfum, freza mereu facuta blushing, la corp sa arate bine dar infine tu vrei sa cuceresti fata prin fapte.happy In primul rand acorda-i mai multa atentie, fa-o sa se simta importanta, sun-o, da-i mesaje (dar nu exagera, astfel o poti indeparta ). Daca printr-o anumita conversatie aduce-ti vorba despre Dragoste exprima-ti sentimentele. Normal ar fi sa vorbesti cu ea personal nu prin mesaje, telefon sau calculator, asta daca esti timid. Eu sunt cu un baiat pe care nu-l suportam deloc. Dar prin felul cum arata, cum se comporta si ce atentie imi acorda m-a cucerit treptat. Sa nu te astepti la rezultate in 2-3 zile va dura maxim o luna, doua. O fata nu este usor de cucerit. Cel putin eu nu happy Succes, sper ca te-am ajutat!