| MarcelPop2 a întrebat:

Ce sa fac că sa- mi crească barba mai repede!? Nu vreau răspunsuri de gen că o să regret!

Răspuns Câştigător
| Stefanismyname a răspuns:

Pai te faci cu bigul pe fata si o sa ti creasca, asa am facut eu si acum ma barbieresc saptamanal

5 răspunsuri:
| BlackRose03 a răspuns:

Poti folosi creme pentru accentuarea cresterii parului, cred ca au efect si pentru cel facial sau foloseste ulei de ricin.

| Viitorulapropiat a răspuns:

Asta vreau si eu...de cateva luni am inceput sa ma rad pe fata, iar acum mi-au aparut cateva firisoare mai rasfirate pe fata, deci merge.Acum conteaza si cati ani ai, dar si stadiul de pubertate in care te aflii.

| Adbbmsh a răspuns:

Sincer, o sa regr... glumesc si eu.
Nu stiu o metoda sigura pentru a dezvolta acest lucru, insa "din strabuni" se spune ca, daca te razi pe fata de la o varsta mai frageda, exista posibilitatea sa ti se dezvolte prematur parul facial.

| Mihaelablabla a răspuns:

Ulei de ricin.