| bOom a întrebat:

Ce sa fac ca sa nu mai am fata atit de palida? Este foarte alba((parca as fi moarta

9 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Da-te cu fond de ten thinking

| saymoon a răspuns:

Pai nu esti singura cu problema asta, si eu ma aseman cu o fantoma la piele.

| Selena54 a răspuns:

Pai si eu eram in aceeasi situatie dar am foat la mare si m-am bronzat. :X De creme autobrozante sau fond de ten si blush ti-au zis ceilalti. big grin

| Monica a răspuns:

Te poti face (discret) cu pudra.

| NAdrian a răspuns:

Fi mai activa mai deschisa in fapte vorbe zambareata, de creme nu prea stiu happy

| YonutZ_7643 a răspuns:

Yuuy! pai solarul are avantajul ca ofera un bronz uniform mai inchis al pieli, mai "auriu" sa zicem, cel mai bine era un bronz natural, dar vara abia a trecut din pacate sad, sau pentru a neutraliza aceasta fata poti folosi un fond de ten cu pigment galben si perle de pudra autobronzante speciale pentru tenul deschis. Uhh, atat ti-am putut fi de folos. Sper ca te-am ajutat happy.
Bye bye happy

| Freak_6887 a răspuns:

Foloseste blush big grin sau fond de ten putin mai inchis

| legallyblonde a răspuns:

Foloseste fond de ten putin mai inchis(dar nu exagera, pentru ca altfel se va vedea foarte urat diferenta), blush, sau foloseste o crema autobronzanta special pentru fata(exemplu cea de la Nivea, e foarte buna).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai date cu fond de ten daca tu zici asa sau fa-ti un transplant de piele