| mihaela_4472 a întrebat:

Ce sa fac ca sa seman cat mai mult cu selena gomez?

3 răspunsuri:
| Miina a răspuns:

Nu poti face nimic.Asa te-a lasat D-zeu si nu te poti schimba.
Doar la 18 [si nu cred ca ii ai impliniti:d] faci operatie estetica:d.
Funda?puppy dog eyes

| Narcis196 a răspuns:

Sai sugi **** la J.B. da ce drequ cai mai lasat inca 2 intrebari de seleana gonez vezi ca ne deranjeaza iar aici este categoria de adolesteni cauta alta categorie una despre vedete sau ceva si apropo ce vezi asa fain la selena asta nici macar nu-i asa de faina avem in tara fete de 10 ori mai faine ca ea terminati in *** cu vedetele astea cas numa fite trebuie sa fi cine esti altfel esti luat la misto doar!

| chelie91ptm a răspuns:

Nu ai cum