| andreutzalala a întrebat:

Ce sa fac ca tenul meu sa fie curat peste noapte? Maine am un eveniment si vreau ca tenul meu sa arate perfect. Imi puteti reomanda niste alimente, masti pe care pot sa le aplic pentru curatarea tenului? Lamaia ar fi ok?

2 răspunsuri:
| Ritsuko a răspuns:

Nu exista asa ceva. Daca ar exista un asemenea produs care face miracole nu ai fi mai auzit de masti, creme, etc.

| PeFuga a răspuns:

Nimic nu actioneaza peste noapte... doar un machiaj facut cu produse de calitate iti poate ascunde cosurile, petele in cazuri de urgenta happy