| anonim_4396 a întrebat:

Ce sa fac cand baiatul pe care il iubesc isi cumpara o cartela noua si se da drept alta persoana si nu vrea sa recunoasca cine e? La inceput ma tot suna si imi trimitea mesaje si am inceput sa vorbim.IN timp ce vorbeam cu el i-am recunoscut vocea cand m-a sunat unele replici.Mi s-a descris la aspect exact ca baiatul pe care il iubesc, exact acelasi aspect doar ca alt nume.Noi nu am fost niciodata impreuna desi mi-a zis ca ma iubeste.Ce sa fac ca sa recunoasca cine e si sa vorbim normal?

2 răspunsuri:
| Panaite_Andra_1996 a răspuns:

Daca esti sigura ca e el, da-l de gol si vezi ce se intampla! Daca neaga, probabil ii e frica sau rusine ca a fost prins, astfel confrunta-l fata in fata! Succes!

| teosbeos a răspuns:

Buna! de ce nu incerci sa ii spui in fata baiatului ca il placi? nu la telefon sau altceva. poate are emoti sau e copil copac. oricum dupa parerea mea mai bine ii spui ce simti si daca continua sa sune cu celalalt numar incearca sa il dai de gol cand esti cu el... continua o discutie inceputa la telefon etc. poate sfatul meu nu te va ajuta dar totusi iti urez noroc!